| EID | 10000725 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 9/19/2011 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2017 |
| Entity Mailing Address | 737 W 5th Ave, Anchorage, AK 99501 |
| Entity Physical Address | 737 W 5th Ave, Suite 110, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | David Shoup |
| Registered Mailing Address | 508 W 2nd Ave, Third Floor, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 508 W 2nd Ave, Third Floor, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Eagle River Brewing Company, Inc. |
| Officials | Kevin Burton Director, President, Secretary, Shareholder, Treasurer AK Entity #: na Owned: 100.00 |