| EID | 10003201 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 2/23/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 2517 Canyon Creek Dr, Richardson, TX 75080 |
| Entity Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Ds Asset Holding II, LLC |
| Officials | Dennis Chandler Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Sandra Chandler Manager, Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |