| EID | 10003668 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 3/14/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2016 |
| Entity Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Jeffrey Gonnason |
| Registered Mailing Address | 1231 W Northern Lights Blvd Num 911, Anchorage, AK 99503 |
| Company Name | Do Don Pachi LLC |
| Officials | Damain A Smith Member AK Entity #: na Owned: 33.30 Kv G Thomas Member AK Entity #: na Owned: 33.30 Robert Abee Member AK Entity #: na Owned: 33.30 |