| EID | 10004607 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 4/18/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 4060 Whispering Pines Court, Suwanee, GA 30026 |
| Entity Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Crown & Colonial Property Investment, LLC |
| Officials | Gemma Louise Hutchins Member AK Entity #: na Owned: 50.00 Simon J Hutchins Organizer AK Entity #: na Owned: na Simon John Hutchins Member AK Entity #: na Owned: 50.00 |