| EID | 10004305 |
| Entity Type | Limited Liability Company |
| Status | Good Standing |
| AK Formed Date | 4/5/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2026 |
| Entity Mailing Address | 200 W 34th Ave Ste 367, Anchorage, AK 99503 |
| Entity Physical Address | 200 W 34th Ave Ste 367, Anchorage, AK 99503 |
| Agent Name | Ray Oyemi |
| Registered Mailing Address | 200 W 34th Ave Ste 367, Anchorage, AK 99503 |
| Registered Physical Address | 200 W 34th Ave Ste 367, Anchorage, AK 99503 |
| Company Name | Consolidated Development & Management, LLC |
| Officials | Ray Oyemi Member AK Entity #: na Owned: 100.00 |