| EID | 10004165 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Voluntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 4/2/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Entity Mailing Address | 378 Wilson Ave., Toronto, On M3h159 Canada |
| Entity Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street Ste 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | Christophers Investments Inc. |
| Officials | Jimmy Warde Assistant Secretary, Assistant Treasurer, Director, Secretary, Treasurer, Vice President AK Entity #: na Owned: na Power Of Investments Inc. Shareholder AK Entity #: na Owned: 100.00 Saide Warde President AK Entity #: na Owned: na |