| EID | 10006188 |
| Entity Type | Business Corporation |
| Status | Involuntarily Dissolved |
| AK Formed Date | 7/16/2012 |
| Duration/Expiration | Perpetual |
| Home State | Alaska |
| Next Biennial Report Due | 1/2/2016 |
| Entity Mailing Address | P.o. Box 22027 Capri Centre, Kelowna, Bc Uiy9n9 Canada |
| Entity Physical Address | 310 K Street Suite 200, Anchorage, AK 99501 |
| Agent Name | Veil Corporate Services, Inc. |
| Registered Mailing Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Registered Physical Address | 310 K Street 200, Anchorage, AK 99501 |
| Company Name | 007 Holdings, Inc. |
| Officials | Blue Velvet Investments Inc. Alien Affiliate, Shareholder AK Entity #: na Owned: 100.00 Bryan Carlton Assistant Secretary, Director, President, Treasurer AK Entity #: na Owned: na Mary Ann Carlton Assistant Treasurer, Secretary, Vice President AK Entity #: na Owned: na |